צלם תמונות

תוכן עניינים

יש ברית לתינוק, בת מצווה לילדה או כל מאורע משמח אחר שאתם מעוניינים לחגוג והגיע הזמן להתחיל לסגור עניינים ולקבוע דברים כמו אולם, מוזיקה, אוכל ועוד וכמובן צלם תמונות. 

צלם סטילס

אז מה זה בעצם צלם סטילס? צלמי סטילס לוכדים את הרגע בתמונה סטטית שתהווה זיכרון מרגע ייחודי וחד פעמי. באירועים קטנים וגדולים כאחד, יש רגעים ייחודיים ויפיפיים שבעלי האירוע ישמחו להנציח בתמונה סטטית. צלמי הסטילס יידעו ללכוד בדיוק את הרגע הזה.

חתן בר מצווה קורא בספר תורה בעליה לתורה. צולם על ידי צלם עליה לתורה. תחת קטגוריית צלם בר מצווה של מגנטסטאר צילום אירועים

יכולות

לצלמי סטילס מיומנים יהיו היכולות ליצור צילום סטילס בצורה הטובה ביותר, כגון התאמת תאורה או מיקום המצולמים ביחס לאור הקיים, ציוד, זוויות הצילום, קשר עם המצולמים, קומפוזיציה ועוד.

תאורה

צלם הסטילס יידע למקם את עזרי התאורה שלו כך שהתמונה תהיה מוארת במידה הנכונה ומהכיוון המתאים. אם מדובר בתאורת יומיום טבעית (צילומי טבע) הוא יידע להתמקם בעצמו או למקם את המצולמים שלו כך שהם יופיעו בתמונה באופן הטוב ביותר.

ציוד

צלם הסטילס יוודא שהמצלמות, העדשות וכל הציוד הנלווה יהיו הטובים ביותר כדי שהתוצאה הסופית – התמונה – תהיה הכי איכותית שאפשר.

זוויות הצילום

הצלם יבחן מספר זוויות שונות לפני שיצלם את התמונה כדי שהתמונה תצא על הצד הטוב ביותר.

קשר עם המצולמים

לא כל אדם רגיל לכך שמצלמה מכוונת אליו, כל שכן כאשר הוא לבוש בבגדים שהוא לא לובש ביומיום ונמצא בחברת אנשים שהוא אולי לא מתראה איתם כל הזמן. הצלם יידע כיצד ליצור קשר וקרבה עם המצולמים כך שהם יהיו נינוחים והדבר יקל עליהם לעמוד מול המצלמה והתמונות ייצאו יפות ואיכותיות.

קומפוזיציה

מדובר במיקום האלמנטים המצולמים בתוך מסגרת התמונה. הצלם ימקם את המצולמים ביחס לרקע ולחפצים או אלמנטים נוספים הנכנסים לפריים (מסגרת) התמונה כך שהתמונה תהיה בעלת איזון מסוים ותיראה ייחודית ויפה.

מומחיותו של הצלם תיצור את ההבדל שבין תמונות יפות, ייחודיות ואיכותיות לבין תמונות שהקסם פשוט יהיה חסר בהן.

ילדים מצטלמים במסיבת בת מצווה. צולם על ידי צלם לבת מצווה. תחת קטגוריות צלם לבת מצווה של מגנטסטאר צילום אירועים

סגנונות של צלם תמונות

לכל צלם תמונות (או צלם סטילס אם תרצו) הסגנון הייחודי שלו. הזוויות בהן הוא בוחר להשתמש כדי ללכוד את הרגע, הצבעים – תמונות בצבע, או בשחור לבן (ולעיתים גם וגם), הדברים שבעיניי צלם התמונות שווים הנצחה, למה הוא נותן יותר פוקוס ולמה פחות, כל אלה ישפיעו על הסגנון הייחודי של כל צלם תמונות וכתוצאה מכך, על המזכרת שתהיה לכם מהאירוע.

רב מבצע את טקס הברית בתינוק שנמצא על הסנדק. צולם על ידי צלם לברית של מגנטסטאר צילום אירועים

מזכרות שניתן לקבל מצלם תמונות

כיום האופציות ליצירת מזכרות מאירועים על ידי שימוש בצלמי סטילס הוא רחב. לבעלי השמחה יש מגוון אפשרויות לשימוש בתמונות הסטילס. ניתן לעשות אלבום מודפס ומעוצב, וניתן להשתמש בקובצי התמונות ליצירת אלבום דיגיטלי, בין היתר ניתן להדפיס את התמונות כמגנטים (עלויות צלמי מגנטים יהיו שונות מעלויות של צלמי סטילס רגילים, אך בבסיסם, גם צלמי מגנטים הם צלמי סטילס) או להדפיס מספר מצומצם של תמונות כדי למסגר ולתלות בבית. לא משנה מה תבחרו, בסופו של דבר הרגעים היפים שלכם מהאירוע יילכדו בתמונה ויהוו עבורכם את המזכרת המושלמת.

אמא מציגה את התינוקת שלה. צולם על ידי צלם לבריתה של מגנטסטאר צילום אירועים

מחירון של צלם תמונות

לאירועים שונים יהיו גם מחירים שונים עבור צלם הסטילס. בטבלה הבאה מספר סוגי אירועים והעלויות של צלם סטילס ב- "מגנטסטאר צילום אירועים".

סוג האירוע

מה כולל השירות

עלות

אירוע קטן

צילום אירוע קטן המתרחש בשעות הצהריים.

החל מ-599 שקלים.

אירוע בערב

עד 3.5 שעות צילום בערב וכולל עיבוד ועריכה של החומרים המצולמים.

החל מ-899 שקלים.

חינה

צילום תמונות כולל עיבוד ועריכה של החומרים המצולמים.

החל מ-899 שקלים.

ברית

צילום תמונות דיגיטליות כולל עיבוד ועריכת החומרים המצולמים באירוע צהריים עד שעתיים וללא הגבלת כמות התמונות.

החל מ-399 שקלים.

בת מצווה

צילום התמונות עד 3.5 שעות. השירות כולל אלבום כריכה קשה מעוצב בעל 100 תמונות המגיע עם שליח עד בית הלקוח. מיועד לאירוע של עד 100 איש.

החל מ-899 שקלים.

בר מצווה

מדובר באירוע בוקר בלבד – עלייה לתורה בבית הכנסת. תמונות ללא הגבלה כולל עיבוד ועריכה של החומרים המצולמים.

החל מ- 599 שקלים.

*אלו מספר אירועים שנבחרו באופן רנדומלי. באתר תוכלו למצוא מחירים נוספים לצילום סטילס באירועים כגון: בוק בת מצווה, אירועי ערב נוספים, זבד הבת וכדומה. המחירים כוללי מע"מ ועשויים להשתנות בהתאם לתאריך האירוע, זמינות הצלמים, מיקום האירוע ועוד. מידע נוסף ניתן למצוא באתר של "מגנטסטאר צילום אירועים".

לכל התמונות

לסיכום

יש לכם אירוע משפחתי שתרצו להנציח בתמונות? צלם סטילס של "מגנטסטאר צילום אירועים" יוכל לעזור לכם לעשות בדיוק את זה. אז מה זה צלם סטילס? צלם סטילס לוכד את הרגע בתמונה סטטית. לצלמי סטילס מיומנים יכולות שעוזרות להם לצלם את התמונות המוצלחות ביותר וללכוד את רגעי הקסם של האירוע. בין היכולות ניתן למצוא את בחירת ומיקום התאורה, בחירת הציוד הטוב ביותר, יצירת קומפוזיציות ועוד.

לכל צלם תמונות סגנון ייחודי שלו. הזוויות שהוא בוחר בהן לצילום, הרגעים שהוא בוחר להנציח, ומספר אלמנטים נוספים, הם אלה שיוצרים את הסגנון של הצלם. כיום ניתן ליצור מזכרות מצילומי הסטילס כגון: אלבומי תמונות מעוצבים, אלבומים דיגיטליים, תמונות ממוסגרות וכדומה.

לכל אירוע ישנו מחיר עבור צלם סטילס, כך למשל מחירו של צלם סטילס ב"מגנטסטאר צילום אירועים" עבור אירוע קטן בצהריים יעלה כ-599 שקלים ומעלה ולעומת זאת, מחירו של צלם סטילס לאירוע בערב יעלה כ-899 ומעלה. סוג האירוע – ברית, בת מצווה וכדומה, ישפיע על העלויות של צלם הסטילס, וכמו כן גם מיקום האירוע, זמינות הצלמים, תאריך האירוע ועוד. המחירים של צלמי הסטילס לאירועים המופיעים במאמר כוללי מע"מ וכך גם המחירון באתר. בנוסף, ישנו מבחר רחב ומלא יותר של אירועים במחירון באתר.

מגנטסטאר צילום אירועים

אנו חברה בעלת ותק של מעל ל-20 שנים של צילום אירועים. אנו מפעילים צלמים, צלמים דתיים וגם צלמות. ניתן לצלם אירועים מכל הסוגים, לעשות צילומי סטילס, וידאו, מגנטים ועוד.

החברה מספקת שירותי צילום במחיר סביר לאירועים קטנים ולאירועים גדולים. הציוד איכותי, הצלמים מנוסים וחלקם גם דוברי שפות שונות ולא רק עברית.

צרו איתנו קשר בכתובת: שלום זיסמן 14, רמת גן.

מספר הטלפון: 052-522-7510 אתם יכולים למצוא אותנו גם בפייסבוק, באינסטגרם וביוטיוב.

צלם סטילס הוא צלם המתמחה בלכידת הרגע בתמונה סטטית (תמונה נייחת – תמונה שלא נעה).

תמונות סטילס יכולות להיאסף לאלבום מעוצב בעל כריכה קשה, לאלבום דיגיטלי על ידי שימוש בקובצי התמונות ולתמונות נבחרות שניתן להגדיל, למסגר ולתלות בבית.

תלוי בסוג האירוע. אירועים קטנים או אירועים גדולים, ברית או בר מצווה (או כל אירוע אחר), אירוע ערב או אירוע יום, כל אלה ופרמטרים נוספים אחרים ישפיעו על עלויות צלם הסטילס לאירוע שלכם. (פירוט האירועים והמחירים מופיעים במחירון באתר).

צלם סטילס מיומן יידע ללכוד את הרגע בצורה הטובה ביותר תוך שימוש בתאורה המתאימה, זווית הצילום הנכונה, יצירת קומפוזיציה טובה ואיכותית, יצירת נינוחות בקרב המצולמים ועוד.