צלם מגנטים לאירוע קטן

צילום הוא מרכיב מרכזי בכל אירוע ואין ספק שצילום מגנטים יכול להיות אופציה מצוינת גם לאירועים קטנים. צילום מגנטים הוא סוג של צילום המשתמש במגנטים כדי לצלם תמונות של אנשים במהלך האירוע, מה שמעניק לאורחים מזכרת נהדרת מהאירוע שתישאר עמם זמן רב.

צילום מגנטים הוא דרך ייחודית ומרגשת ליצור זיכרונות מאירועים משפחתיים. צורת צילום זו משתמשים במצלמה דיגיטלית מדפסת מגנטים ורצוי מדפסת טרמית שלח חברת מיצובישי שמתמחה במדפסות למגנטים ובלוח מגנטי כדי להציג וללכוד תמונות, מה שמאפשר לאורחים לקחת הביתה עותקים משלהם של הרגעים הנפלאים והמשמחים מהאירוע כמובן תמונה שמודפסת על מגנט.

כעת נשאלת השאלה, האם צלם מגנטים מתאים גם לצלם באירועים קטנים? ובכן, הם בהחלט יכולים להתאים ואף טומנים בחובם מגוון יתרונות מפתיעים שיכולים להתאים לאירועים קטנים וגדולים כאחד. רוצים לדעת עוד?  בוודאי אפשר להתקשר אלינו חברת מגנטסטאר צילום אירועים, מחזיקה צלמים וצלמות מגנטים ברוב חלקי הארץ וזמינים לעבודה עם ציוד רב כולל ציוד חילוץ אם צלם לא יכול להגיע או יש תקלה בציוד במהלך האירוע ,זהו היתרון לעבוד מול חברה גדולה עם יכולות רבות רוצים לדעת עוד המשיכו לקרוא. 

לוח מגנטים שצילם צלם מגנטים לאירוע קטן. תחת קטגוריית צלם מגנטים של מגנטסטאר צילום אירועים
לוח מגנטים עם מגנטים במספר גדלים שצולם על ידי צלם מגנטים לאירוע קטן. תחת קטגוריית צלם מגנטים של מגנטסטאר צילום אירועים

מה זה צלם מגנטים לאירועים קטנים?

ליצירת תמונות מגנטים, הצלם מצלם אורחים לאורך כל האירוע לאחר מכן התמונות מודפסות ממש על מגנטים קטנים. ניתן להציג את המגנטים על לוח מגנטי, בו האורחים יכולים לדפדף ולבחור את התמונות המועדפות עליהם לקחת הביתה כמזכרות. כמובן שאנחנו גם נותנים מתנה מגנטים למשפחה והגדלות מתנה אז התקשרו כדי לשמוע על המבצעים שלנו לצילום מגנטים.

מהם היתרונות של צלם מגנטים באירוע קטן?

  1. אחד היתרונות של צלם מגנטים לאירוע קטן הוא היכולת שלו ללכוד רגעים אותנטיים ומיוחדים במהלך האירוע שאף אחד לא שם לב, בזמן שהאורחים נהנים זה עם זה, רוקדים ושותים, הצלם, בצורה טבעית ולא פולשנית, לוכד כמובן את הרגעים האותנטיים הללו וכתוצאה מכך תמונות יוצאות באמת נהדרות ומעניקות לאורחים הזדמנות נפלאה ליצור זיכרונות יחד. בנוסף, הצלם יכול לצלם תמונות קבוצתיות או אישיות מה שנקרא צילום משפחות ואו צילומים בקבלת פנים, וליצור אוסף מגוון של תמונות לבחירת האורחים.
  2. צילום מגנטים או מגנטים לאירוע הם  גם דרך מצוינת למשוך את האורחים ולהוסיף אלמנט של כיף לאירוע. האורחים יכולים להצטלם בתורות, לבחור את התמונות המועדפות עליהם ולסדר אותם על הלוח המגנטי. זה יוצר חוויה קהילתית שמעודדת את האורחים לתקשר ולשתף בזיכרונות האירוע.
  3. יתרון נוסף של צלם מגנטים הוא הנגישות שהוא מציע. בניגוד לתאי צילום מסורתיים, שעלולים להיות יקרים ודורשים הרבה מקום, צלם המגנטים מסתובב בין האורחים וזהו יתרון בלתי יסולא לכן, זה דורש רק לוח מגנטי, מצלמה ומדפסת מיוחדת להדפסת המגנטים, פלוס ציוד עזר כמו גיליוטינה ועוד מה שהופך אותו לאופציה מצוינת עבור אירועים קטנים יותר או מקומות עם מקום מוגבל.
מתלה למגנטים. צולם על ידי צלם מגנטים לאירוע קטן. תחת קטגוריית צלם מגנטים של מגנטסטאר צילום אירועים

מגנטים מזכרת בלתי נשכחת לאורחים

המגנטים עצמם כתמונת מגנט על המקרר  משמשים כמזכרת ייחודית ומותאמת לאורחים. בניגוד לתמונות דיגיטליות, שניתן לשכוח או למחוק בקלות, את המגנטים הפיזיים ניתן להציג על גבי מקררים, לוקרים או כל משטח מגנטי אחר. הם משמשים תזכורת מוחשית לאירוע וזיכרונות משותפים שיצרנו עם חברים ובני משפחה.

כשמדובר באירועים קטנים, כמו בריתות, ימי הולדת, בר מצווה  או מפגשים ארגוניים, צילום מגנטים יכול להיות תוספת נהדרת לחגיגות. זה מאפשר לאורחים לקחת הביתה עותקים של תמונות המגנט המציגות את הרגעים האהובים עליהם, וליצור זיכרון מתמשך מהאירוע. בנוסף, הוא מספק פעילות מהנה ומבדרת לאורחים, ומעודד אותם ליצור אינטראקציה וליצור חברויות חדשות.

חברת צלמי האירועים magnetstar יכולים להעניק לכם חווית צילום נפלאה לאירועים שלכם, בין אם הם גדולים ובין אם הם קטנים. כך תוכלו להעניק גם לעצמכם וגם לאורחים שלכם מזכרת נפלאה מהאירוע, שתישאר עמם גם זמן רב לאחר שהאירוע ייגמר.

 צלם מגנטים באירוע מעניק לנו דרך ייחודית ומרגשת ללכוד זיכרונות מאירוע קטן. זה מאפשר לאורחים לקחת הביתה את העותקים של התמונות האהובות עליהם, וליצור זיכרון מתמשך מהאירוע. בנוסף, הוא מספק פעילות מהנה ומבדרת במיוחד לאורחים, ומעודד אותם ליצור אינטראקציה זה עם זה במהלך האירוע. אם אתם מתכננים אירוע קטן, שקלו להוסיף צלם מגנטים לרשימת הפעילויות שלכם. האורחים שלכם יודו לכם על כך!

אז למה אתם מחכים התקשרו עכשיו למגנטסטאר צילום אירועים וקבלו מחיר למגנטים במבצע שאסור לפספס.

רוצים לחזור למשהו ספציפי?