צילומי רחף

התפתחויות טכנולוגיות הן מקור תמידי לקידום של פעולות בסיסיות אותם אנחנו מכירים. מה שמתחיל כפיתוח מיוחד, הופך לשימוש נרחב בשלב מאוחר יותר, וכך גם עם צילומי הרחף, מה שהחל כצורך לצילומי סצנות מיוחדות בקולנוע או אירועי ספורט ותרבות, הפך עכשיו לפריט כזה שכל אחד יכול להנות ממנו. לכן כבר באירוע הבא שלכם, אל תוותרו על האפשרויות המיוחדות של צילומי הרחף.

מה הם צילומי רחף ?

הרצון של כל מי שעושה אירוע להיות הכי מיוחד, הכי שונה והכי אירוע שטרם היה כמוהו, מביאים לכך שישנם חידושים ופיתוחים כל הזמן.

האפשרות של אנשי המקצוע היום לתת לחוגגים אפשרויות שלא היו בעבר רק הולכות ומתרחבות.

בעידן של היום שלסרטונים ותמונות יש חלק חשוב מאד בחיי היום יום של כל אחד מאיתנו, נראה הדבר טבעי שבעת אירוע חשוב יהיה ביקוש לחידושים בתחום.

ואחד האלמנטים האהובים ביותר לאחרונה הוא השימוש של צילומי רחף.

צילום רחף הוא צילום מזווית מיוחדת מאד המאפשרת לקבל תמונות וסרטונים מזוויות גבוהות מאד בעזרת מצלמה או מצלמות הנמצאות מעל ראשי החוגגים ומתבצעות בעזרת מנוף מיוחד היודע להניע את המצלמה לגבהים שונים וזוויות מיוחדות ליצירת סרטונים ותמונות. 

צילום רחף לאירועים היא פעולה המתבצעת על ידי חברות ואנשי מקצוע מיומנים, המצלמה מגיעה על גבי מנוף ייעודי מיוחד והצילום מתבצע באמצעות ציוד מתאים חברת magnetstar צילום אירועים מתמחה בהפעלת הציוד המיוחד הזה שנדרשת הערכות מקדימה מראש להפעילו ולא פחות חשוב מכך יש צורך במפעילים מיומנים

צילומי רחף 2

מה היתרונות של צילומי רחף?

מצלמות רחף הם אלמנט שיוסיף לכל אירוע, ראשית רק מעצם הצבתם במקום, תשדרו שהאירוע שלכם ברמה אחרת ומשקיע את הטוב ביותר. למצלמות הרחף יתרונות רבים, הנה חלק מהם

 • קבלת זוויות צילום ייחודיות – צילומי רחף מתבצעים כאמור על ידי צלם רחף מקצועי המאפשר למזמינם אותו לקבל זוויות צילום ייחודיות ולא שגרתיות כמו תמונה של רחבת החוגגים בגובה התקרה, או ליווי החתן והכלה מזווית גבוהה הקולטת פרטים רבים
 • אפשרויות להוספת סרטונים משודרגים – סרט החתונה הוא פריט המלווה זוגות לאורך שנים, סרטי החתונה הרגילים מצולמים לרוב על ידי מצלמה אחת או שתים לכל היותר מגובה הריצפה, מצלמת הרחף מאפשרת להוסיף לסרטוני החתונה ממדים חדשים ומפתיעים.
 • תמונות בעלות גוון מיוחד – צילום רחף לאירוע יאפשר לכם לקבל תמונות מיוחדות שאף אחד לא יכול לייצר, אתם תרגישו כמו כוכבי קולנוע, או שחקני כדורגל שהמצלמה עוקבת אחריהם מלמעלה ומייצרת תמונות בעלות ייחודיות מובהקת
 • היכולת לתפוס את כל האירוע – צלם רחף מקצועי יוכל לאפשר לכם לקבל תמונה מלאה של כל האירוע מזווית ייחודית מעל כולם צילומי רחף מאופיינים ביכולת שלהם להעניק את הייחודיות שלעיתים כה חסרה בעת צילום אירועים
 • אטרקציה מיוחדת שיש רק לכם – זאת לא בושה לרצות להיות מיוחדים. צילום רחף לאירוע יאפשר לכם אטרקציה מיוחדת שאין לאחרים. היכולות של המצלמה והאפקטים שהיא מייצרת הן משהו ייחודי בהחלט, חברת magnetstar צילום אירועים מספקת שירותי צילומי רחף לאירועים שונים.

לאיזה סוג של אירוע מתאים צילומי רחף?

צילום רחף לאירוע יכול להתאים למגוון רחב של אירועים. כמובן שיש להזמין מראש את השירות ולבדוק שניתן למקם את הציוד, אך ברוב מכריע של אולמות אירועים הבעיה הזאת איננה קימת לכן ניתן להזמין צלם רחף כמעט לכל סוג של אירוע

 • צילום רחף לאירוע – בהתאם לאופי האירוע שאתם מתכננים, אפשר בהחלט להזמין צילומי רחף. האפשרות מעניקה לכל אירוע שיק מיוחד ואווירה של מקצוענות וחדשנות. בכל אירוע שתבקשו נוכל לעמוד לשירותכם
 • צילום רחף לבר מצווה – בכדי להעניק לחתן בר המצווה את התחושה של היום המיוחד, את האפשרות להורים המאושרים לקבל תמונות מיוחדות וכמובן סרטונים באיכות גבוהה שישאירו זיכרון אמיתי מעולה, מצלמת רחף היא פתרון נהדר. צלם רחף לבר מצווה יוכל להעניק לכם מזכרת בלתי נשכחת.

צילום רחף לחתונה – החתונה היא אירוע השיא. שם הכל צריך להיות מושלם ומיוחד, לכן מומלץ לתאם בהקדם צילום רחף לחתונה על מנת להפתיע את כל האורחים ולאפשר לחתן והכלה סרטונים מיוחדים ומרגשים

 • צילום רחף באירועים רבי משתתפים – באירועים רב משתתפים יש צורך רב ליצור תמונה אמיתית של כל האירוע, תמונה שתוכל להקיף את כל החוגגים או סרטון שיראה מה היה באירוע, מצלמת רחף היא הפתרון הטוב ביותר לכך.

מי יודע לבצע צילומי רחף?

צילומי רחף הם לא עוד הזמנה של אנשי מקצוע.

 צלמי אירועים יש הרבה, חברות המסוגלות לאפשר שירות אמיתי עם אופציות מיוחדות כגון מצלמות רחף יש הרבה פחות, ולכם מגיע הטוב ביותר, לכן מומלץ לפנות אל מי שיש לו הידע והניסיון בתחום, לא להאמין לכל מי שמבטיח הבטחות. 

חברת magnetstar צילום אירועים מספקת את השירות המבוקש ומבטיחה לכם שאת המשימה יבצע צלם מקצועי ומיומן בעל ידע בתפעול. 

אנשי מקצוע מיוחדים נדרשים לדעת לתפעל ולהפיק את המירב מהמצלמה המיוחדת הזאת. 

המשימה של צילום בזוויות שאינן רגילות תוך תפעול המצלמה מרחוק על ידי שלט אינם דברים של מה בכך. 

אתם זקקים לאנשי מקצוע מהמדרגה הראשונה ולא פחות חשוב מכך, חברה היודעת לתחזק ולתפעל את הציוד הנדרש.  

למצלמות הרחף ישנם יתרונות מובהקים ונפלאים היכולים להעניק לאירוע שלכם גם חותמת של איכות ולא פחות מכך אפשרויות נפלאות.

בין שלל היתרונות של מצלמות הרחף תוכלו למצוא :

 1. זוויות צילום מיוחדות.
 2. סרטונים ברמה גבוהה.
 3. אפשרויות תיעוד מיוחדות שכמוהן לא תמצאו.

השימוש במצלמות רחף יכול להתאים לכל אחד. המצלמה אמנם איננה סטנדרטית, אך היא מוצבת בחלל האירוע על גבי מנוף ויכולה להיות שובר השוויון של כל אחד. מצלמת רחף מתאימה לאירועי חתונה, בר או בת מצווה ועוד.  

תפעול של מצלמת רחף היא פעולה הנשארת אצל המקצוענים. קודם כל במי שיכול להחזיק אותה ולתחזק אותה ולא פחות חשוב, אנשי מקצוע מעולים שיודעים כיצד לגרום לה להוציא את התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

צילומי רחף הם מסוג הפעולות שאינן כלולים בחבילות בסיס של צילומי אירועים. השימוש במצלמת רחף הוא מיוחד ויש להזמינו בנפרד לכל אירוע.