אודות

מגנטסטאר צילום אירועים הינה חברה לצילום אירועים ותיקה מאוד בראשות מאיר אוזן  וצוות צלמים רב בין השאר גם צלמים דתיים וכן צלמות. החברה שלנו היא חברה ותיקה מאוד לצילום אירועים ברמה גבוהה ביותר עם ניסיון של יותר מ 20 שנה בשרותי צילום מכל הסוגים. כולל צילום אירועים מכל הסוגים צילום סטילס , צילום וידאו ,צילום מגנטים ובלוקים, עריכות וידאו ועוד. אני צילמנו עשרות אירועי חתונות, חינות,בר מצוות, בת מצוות, אירועי ברית ואירועי בריתה ועוד המון סוגי אירועים.   יש לנו גם חברת בת העוסקת בצילום ללקוחות עסקיים, כגון צילום מזון, צילום למסעדות, צילום כנסים ואירועים עסקיים, צילום לעמדות מכירה, צילום לקטלוגים מסחריים צילום לאתרי מכירות באינטרנט צילום מוצרים לקטלוגים ועוד.

אנו רוכשים את הציוד המתקדם ביותר בשוק מחברות מובילות לציוד צילום כגון ארליך, ארגול ומספקים בחו"ל ביבוא אישי.

במגנטסטאר צלמי אירועים דואגים שכל הצלמים שלנו יהיו מקצועיים ומומחים לכל סוג אירוע. כמו כן אנו מכשירים צלמים חדשים ומגייסים כל הזמן עוד צלמים לצוות, לכן אם לקוח מבקש מחיר מוזל ומוכן להסתפק בצלם מתנסה אז גם זה אפשרי לקבל מאתנו.

מיטב הצלמים שלנו מומחים בצילום חתונות גדולות, אירועים קטנים, צילום מגנטים, צילום טקסים, צילום עם רחפנים  צילום בשידור חי LIFE ועוד. כל הצילומים באיכות ללא פשרות ומחיר סביר.

יש לנו ניסיון של אלפי שעות עבודה עם לקוחות מכל העדות והעמים. יש לנו צלמים שדוברים שפות רבות כגון עברית, אנגלית, צרפתית ועוד.

אנו מאמינים בלתת שירות מקצועי, אדיב ובמחירים מצוינים. הצלמים שלנו יודעים להיות סבלניים וסובלניים כלפיי כל אדם ואלפי האירועים שצילמנו בהם הם הוכחה לכך שאנו טובים במה שאנחנו עושים.

אתם מוזמנים להיכנס לגלריית התמונות שלנו ולהתרשם מעבודות צילום רבות שצילמנו.

אתם יכולים גם לראות את המחירון צילומים שלנו כדי לקבל מושג ,כמובן שיש מבצעים רוב הזמן.

יש אפשרות לשלם בתשלומים בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.

יש מבצעים רבים כל השנה אתם מוזמנים להתקשר אלינו או לשלוח למייל ליצירת קשר.

עיקבו אחרינו גם פה