fbpx
לוגו של magnetstar

צלם חתונה -צילום חתונה -צלם לחתונה במחיר זול חבילות צילום לחתונה במרכז

צלם לחתונה

שנת 2021 התחילה והחיסונים לקורונה כבר עובדים ואנחנו רואים את קצה האור לחזרה לחתונות, חינות, הצעות נישואים, ובכלל לשמחות. בקרוב גם נוכל להזמין את כל האנשים שהתחסנו בחיסון השני של הקורונה ולהיות בטוחים יותר לנו ולאורחים שלנו. אז רק לידיעה בגלל הסגרים שהיו לנו בשנה הקודמת רוב החתונות ובכלל צילומי בר מצווה, צילומי חינה, צילומי מסיבות גדולות ואירועים עסקיים נדחו כולם לשנה הזאת. מה שעלול להוביל ללחץ על הצלמים ולעליית מחירים גם באולמות חתונה וגם עכב הביקוש הגובר בזמן האחרון לצלמים לכן אנו ממליצים לקבל החלטות ולסגור לכם את הצלם שאתם רוצים למה אתם עלולים להיקלע למצב שלא תוכלו למצוא צלם בשיא העונה פנוי ….

צילום חתונה חבילה בסיסית

אחרי הרבה מאוד שנים של צילומי חתונה קטנים וצילומי חתונות גדולות וממש הפקות חתונה החלטנו לפשט את הנושא ולתת פתרונות צילום לחתונה לכל תקציב. וההצעה לצילום חתונה היא: צלם לחתונה בסיסית כולל צילום סטילס תמונות דיגיטלי ללא הגבלה פלוס צילום וידאו פלוס אלבום תמונות רגיל לחתן והכלה אלבום תמונות דיגיטלי  מעוצב גרפית גודל 30*80 עם כריכת עור מהודרת  פלוס 2 אלבומים להורי החתן והכלה קטנים יותר גם הם מעוצבים גרפית כריכת עור מכובדים ביותר. בנוסף נוסיף גם צילום וידאו עם צלם נוסף שיצלם את כתיבת הכתובה יצלם את האורחים בצורה הטובה ביותר את זריקת הזר של הכלה את החברים והחברות כולל צילום חופה וריקודים, אנו נעבד את התמונות ונערוך את סרט ה וידאו. ואת החומרים תקבלו לאחר שנכין לכם את הכל בקבצים דיגיטליים ונשלח לכם.

צילום חתונה  כולל חבילת וידאו, היי לייט קליפ ואלבומי תמונות

צלם לחבילת חתונה שדומה מאוד לחבילה הבסיסית עם שינויים קלים, ומה הם אנחנו נערוך בנוסף לסרט וידאו גם קליפ היי לייט של החתן והכלה  ונגדיל את גודל אלבומי התמונות להורי החתן והכלה, כמובן אלבומים מפוארים עם כריכת עור בגודל 20*40 אשר יכולים להכיל כ 90 ואפילו אפשר להגיע ל 200 תמונות, פלוס אלבום חתן וכלה ענק בגודל 30*80 עם כריכת עור שיכול להכיל למעלה מ 130 ועד 250  תמונות בנוסף תקבלו גם משויצון מתנה אלבום כיס עם 10 תמונות הכי הכי שלכם.

חבילת צילום חתונה מלאה פרמיום קומפלט

צילום חתונה חבילת חתונה הכוללת צילום תמונות +צילום וידאו +קליפ+ צילום חוץ + אלבומים + צלם ומדפיס מגנטים ובלוקים מתנה + תמונת קנבס גדולה גודל 70*50 תמונת כלה וחתן

צילום חתונה חבילת פרימיום הגדולה שגם אותה אפשר וצריך לבדוק האם אנו זקוקים לעוד צלם בגלל כמות האורחים במסיבת החתונה.

ה-חבילת חתונה הזאת נותנת לכם רוב המשאלות שלכם, צילום תמונות סטילס דיגיטלית ללא הגבלה פלוס צילומים של הכלה בזמן האיפור בסלון האיפור כולל צילום וידאו שם פלוס צילומי חוץ של הכלה והחתן צילומי משפחה וצילומי כל החתונה עד לסיום או שבע ברכות וידאו ותמונות.

צלם מגנטים פלוס מדפיס ועורך תמונות עם הדפסה טרמית ההדפסה הטובה ביותר כולל הגדלות מתנה, אינסטבלוק מתנות להורים ולסבים.

עריכה של סרט הוידאו כולל קליפ היי לייט של כל המקטעים מהתחלה ועד לסיום .

3 אלבומי תמונות גודל ענק לחתן והכלה ולהורי החתן והכלה האלבומים מעוצבים גרפית עוד 2 אלבומי כיס משוויצון ל 2 הצדדים לסבים ולסבתות .פלוס תמונת קנבס גודל ענק 70*50 תמונת כלה וחתן מתנה. כל החומרים יתקבלו על דיסק און קי.

צלם לחתונות איזה שאלות? והתשובות !

מחיר צלם לחתונה ?

לא פעם ולא פעמיים אני נשאל את השאלה הזאת כמה עולה צלם לחתונה?, ברור לנו שחשוב לכם לדעת מה המחיר לצילום חתונה? בכל זאת אתם צריכים להתכונן להוצאות רבות לפני החתונה שלכם. ,ויש כל מיני טווחי מחירים  לצילום חתונות אשר צלמים מבקשים, והסיבה היא תלויה באיזה יום החתונה ימי חמישי הם ימים מאוד מבוקשים לצילום חתונות בגלל הסוף שבוע הקרב, לעומת זאת יום ראשון הוא יום עם פחות לחץ בצילומי אירועים אז יש יותר סיכוי שהצלם יתפשר, זה תלוי גם בעונה, יש מה שנקרא עונת החתונות ….. זה תלוי האם לצלם יש כזה חור פנוי שהוא לא עובד באותו יום גם באירוע בוקר או צהרים אז הוא קל לו יותר לצאת לאירוע חתונה בערב וגם תלוי ברמה של הצלם והביקוש שלו מהצרכנים.

צילום חתונה יכול להתחיל מ 4490 שקל ולטפס מעלה .

צילום חתונה חבילה די רחבה המחיר יהיה 5990 שקל וחבילת צילום מורחבת יכולה לטפס למחיר 7990 שקל  וצפונה.

צלם חתונה זול

כן  בעקבות משבר הקורונה שעברנו, לקוחות רבים מחפשים לחסוך בהוצאות ומחפשים צילום חתונה זול, ואנחנו נותנים גם להם פתרון ומתחשבים באם כמובן מזמינים מראש ומוכנים להתפשר במות הצלמים ולחסוך מעט באלבומי התמונות היקרים, אנו נצלם אותם גם צילומי סטילס תמונות וגם צילומי וידאו וגם נערוך להם את סרט ה וידאו ולא נחסוך מהם אלבומי תמונות ומתנות וכל זה ממחיר של 4490 שקל, אז פנו אלינו עוד היום לסגירת תאריך לצילום חתונה זולה. 

כמה צלמים צריך בחתונה?

שאלה סובייקטיבית שתלויה בהרבה דברים, כמות האורחים?  יותר צעירים או יותר מבוגרים? גודל המקום?  מקום פתוח או סגור? לכן אנו ממליצים להתקשר אלינו כדי לקבל  תשובה ומחיר טוב והגון.

כמה זמן לפני רצוי לסגור עם הצלם?

אנחנו  ממליצים לסגור זמן ראוי מראש, מכיוון  שאולי תתקשו למצוא צלם לפי רצונכם בזמן קצר לפני האירוע, וגם כאשר צלמים רואים שהחלטתם לחכות לדקה ה-90 יבקשו ממכם מחיר יותר גבוה מהמקובל, צלמים יודעים כי לפעמים גם באותו יום של החתונה קורה כי צלם חולה, או לא יכול להגיע מכל סיבה שלא נפרט כמו אבל שלא נדע ואז מזניקים צלם חילוץ והתשלום בהתאם.

כמה אלבומים נהוג לבקש בחתונה

בחתונות תמיד נותנים 3 אלבומים, אלבום ענק מפואר לחתן והכלה  מעור מעוצב גרפית ועוד 2 אלבומים להורי החתן והכלה גם כן גדולים מאוד מפוארים מעור מעוצבים גרפית. אנחנו גם מפנקים עם תמונות הגדלה למסגור ועוד 2 אלבומים קטנים לסבים וסבתות מ -2  הצדדים  כל זה בחבילת צילום שלנו.

כמה תמונות אתם מצלמים בחתונה

כן שאלה נוספת ששואלים אותנו, זיכרונות מימי הפילם אשר היו פעם והייתם מוגבלים בכמות התמונות אשר הצלם צילם והדפיס לאחר מכן, אז אנחנו מציינים שאין הגבלה כמה שצריך גם אם זה יכול להגיע בחתונה למספר של 3500 אלף תמונות, ולאחר מכן אנחנו מסננים  ועורכים את התמונות.

לאחר כמה זמן מקבלים את התמונות של החתונה

הזמן המקובל הוא עד 14 יום לאחר האירוע אנחנו בדרך כלל נשלח לכם אותם לפני .

לאחר כמה זמן מקבלים את סרט הוידאו של החתונה

עריכת וידאו זהו נושא קצת יותר מורכב וארוך, זמן עבודה לעריכת וידאו הוא ממושך יותר, אנו משתדלים לסיים את זה עד 3 שבועות מתום החתונה.

איזה סגנון צילום אני מתאים לי

אי אפשר לדעת, בסופו של דבר יש 2 אנשים שונים שמגיעים לרגע אחד לצילום אנו תמיד קשובים ל 2 הצדדים ולומדים להכיר את החתן ואת הכלה ולגרום להוציא מהם גם דברים ספונטניים וגם מצחיקים וגם את הרגעים הקטנים שיישמרו לנצח.

צלם חתונות – כל מה שחשוב

איך לבחור צלם לחתונה או אייך נבחר צלם לאירוע ?

ראשית ניכנס לאתר האינטרנט של הצלם לדוגמה שלנו מגנטסטאר צילום אירועים

שנית נצפה בתמונות באתר גם בצילומי בר מצווה, גם בצילומי חינה לדוגמה כדי  לראות איך אנו מתרשמים מהעין של הצלם, האם הצילומים האלה מדברים אלינו?

שלישית חיבור שלנו עם הצלם בשיחת טלפון הראשונה, האם הוא קשוב? האם הוא מקצועי, איך הוא מתכון לנהל את מהלך היום הזה?

רביעית האם הוא פנוי? עכשיו לאחר סיום הגל הגדול של הקורונה COVID 19, זוגות רבים שדחו את החתונה משנה שעברה רוצים להתחתן ולקיים את מסיבת החתונה שלהם ואנחנו מדברים על עשרות אלפים רק של חתונות באזור גוש דן לא כולל צילומי בר מצווה וצילומי בת מצווה וצילומי חינה ועוד. מה שגורם לביקוש קשיח מלמטה !!!

חמישית הסכם עבודה שכל מה שביקשתם וסגרתם עם הצלם כל חבילת הצילום  יעוגן בהזמנת עבודה כתובה ומסודרת .

שישית מחיר לצילום החתונה ואופן התשלום חשוב שתוכלו לעמוד בתקציב הזה, ולשים מקדמה הכי קטנה ככל האפשר לפני החתונה.

הכנות לחתונה

קיימים מספר נושאים שאתם חייבים לסכם עם הצלם לפני החתונה, האם אתם מעוניינים בצילומים בזמן האיפור לכלה.

האם זה רק צילומי סטילס או גם צילומי סטילס וגם צילום וידאו אשר ייכנס לקליפ של החתונה

האם החתן מגיע לראות את הכלה ושניהם יוצאים לצילומי חוץ, יש כאלה שלא נוהגים לראות אחד את השני לפני החופה!

האם הזוג מעוניין בצילומי אווירה לפני החתונה עם חברים או חברות קרובים, יש כל מיני דעות בנושא וחייבים להסביר את הדרישות האלה מראש לצלם כדי שידע להיות מוכן, חייבים גם לקחת בחשבון לא לצאת לצילומי חוץ מאוחר כאשר מחשיך בחוץ וזה יקשה על הצילום וגם לשים לב למיקום של הצילומים והזמן להגיע למקום וחזרה למקום האירוע תוך התחשבות בתנועה בכבישים.

האם התמונות של החתונה עוברות עיבוד

כן אנו עוברים על כל התמונות חלקם אנחנו פוסלים, ואת רובם אנחנו משתדלים לשפר מעט עם תוכנות עיבוד כמו פוטושופ, מעט ריטוש וכל מיני משחקי צבע , חשיפה ועוד. בסופו של יום תקבלו את כל התמונות מוכנות ומסודרות.

בחירת מקום לצילום צילומי חוץ לפני החתונה

אל תחכו ליום האחרון בבחירת מיקום לצילומי חוץ לפני החתונה, אנחנו גם ממליצים להתייעץ עם הצלם, אולי גם להגיע למקום אתם לבד כדי להכיר את המקום, זמן ההגעה למרום מציאת חנייה, רצוי גם שיהיה עמכם מלווה חבר בגלל שיכול להיות שתצטרכו להשאיר ציוד ברכב ולצערנו הגנבים לא יתחשבו בכם שאתם מתחתנים באותו היום ולא תרצו לחזור לרכב שפרצו אותו וגנבו ציוד משם שלכם או של הצלם שלכם. כמובן תכננו את לוח הזמנים שלכם גם עם המאפרת ועם הספרית ונסיעה בכבישים, צפו לבלתי צפוי ואל תגרמו לכך שהצלם יודיע לכם כי אינו יכול לצלם כבר בגלל בעיות תאורה ולגרום לעצמכם עוגמת נפש ומתח לא רצוי ביום היפה שלכם יום החתונה.

צלם מגנטים ואו בלוקים לחתונה

כן בוודאי רצוי ונחמד אפילו לקחת גם צלם ומדפיס מגנטים לחתונה, יש המוסיפים גם את הלהיט החדש "אינסטבלוק  בלוקים לחתונה בשמם הנפוץ " קוביות עץ מלבניות או מרובעות עם תמונה מודבקת על הבלוק " אינסטבלוק " קיים בגדלים שונים  וזה מוצר שהוא ממש להיט בשנים האחרונות. בנוסף למגנטים. אנחנו מקפידים גם בהדפסת מגנטים לחתונה להגיע עם מדפסת טרמית שהיא המדפסת הטובה ביותר והאיכותית להדפסת תמונות וכמובן תמיד נגיע גם עם ציוד כפול למקרה של תקלה בציוד.

האם התמונות של החתונה עוברות עיבוד

כן אנו עוברים על כל התמונות חלקם אנחנו פוסלים, ואת רובם אנחנו משתדלים לשפר מעט עם תוכנות עיבוד כמו פוטושופ, מעט ריטוש וכל מיני משחקי צבע, חשיפה ועוד. בסופו של יום תקבלו את כל התמונות מוכנות ומסודרות .

בחירת מקום לצילום צילומי חוץ לפני החתונה

אל תחכו ליום האחרון בבחירת מיקום לצילומי חוץ לפני החתונה, אנחנו גם ממליצים להתייעץ עם הצלם, אולי גם להגיע למקום אתם לבד כדי להכיר את המקום, זמן ההגעה למקום מציאת חנייה, רצוי גם שיהיה עמכם מלווה חבר בגלל שיכול להיות שתצטרכו להשאיר ציוד ברכב ולצערנו הגנבים לא יתחשבו בכם שאתם מתחתנים באותו היום ולא תרצו לחזור לרכב שפרצו אותו וגנבו ציוד משם שלכם או של הצלם שלכם . כמובן תכננו את לוח הזמנים שלכם גם עם המאפרת ועם הספרית ונסיעה בכבישים , צפו לבלתי צפוי ואל תגרמו לכך שהצלם יודיע לכם כי אינו יכול לצלם כבר בגלל בעיות תאורה ולגרום לעצמכם עוגמת נפש ומתח לא רצוי ביום המדהים שלכם יום החתונה .

צלם מגנטים ואו בלוקים לחתונה

כן בוודאי רצוי ונחמד אפילו לקחת גם צלם ומדפיס מגנטים לחתונה , יש המוסיפים גם את הלהיט החדש אינסטבלוק  בלוקים לחתונה בשמם הנפוץ " קוביות עץ מלבניות או מרובעות עם תמונה מודבקת על הבלוק "  אינסטבלוק קיים בגדלים שונים  וזה מוצר שהוא ממש להיט בשנים האחרונות . בנוסף למגנטים . אנחנו מקפידים גם בהדפסת מגנטים לחתונה להגיע עם מדפסת טרמית שהיא המדפסת הטובה ביותר והאיכותית להדפסת תמונות וכמובן תמיד נגיע גם עם ציוד כפול למקרה של תקלה בציוד .

אז התקשרו עכשיו 077-8039059

 

דילוג לתוכן