fbpx
לוגו של magnetstar

צלם לפורים

צילום לפורים בגן ילדים או בבית ספר

מדי שנה, נוטים, הן הילדים בגני ילדים והן הילדים בבתי הספר, להתרגש מבואו של חג הפורים. מדי שנה קיימת את אותה ההתחבטות – למה נתחפש השנה? כולם מעוניינים להיות כמה שיותר יצירתיים ומקוריים, כי במקרה שיופיע צלם לגן ילדים למסיבת פורים או צלם לבית ספר למסיבת פורים, התמונות ייצאו מוצלחות על הצד הטוב ביותר.

לכן בכל שנה קיימת ההתעסקות מרבית של התחפושת הכי מוצלחת, בין אם רוכשים אותה ובין אם מכינים אותה לבד, ולכן נרצה לתעד את הסיטואציה הזאת באמצעות צלם תמונות לפורים. כיום אפשר גם להגיע לסטודיו של צלם תמונות לפורים – הגיעו והצטלמו בהמוניכם ותוכלו אף לפגוש צלם מגנטים לפורים.

עשרת כללי האצבע של צלם לגן ילדים למסיבת פורים או צלם לבית ספר למסיבת פורים –

 • זוויות צילום – בעידן הטכנולוגי שקיים כיום, ניתן להשתגע עם המצלמה. תנסו לבצע תקריב על הילד, בין אם זה עיניים, או כף יד. תנסו לצלם תמונות של גוף שלם ושל חצי גוף. באפשרותכם אף לעמוד על כיסא ולצלם מלמעלה. אל תביימו את הילדים, הרשו להם להתנהג באופן טבעי. ניתן אף לבצע שימוש באביזרים אשר קשורים לתחפושת שלהם.
 • תרדו לגובה של הילדים – בין אם הדבר כרוך בישיבה על הרצפה או לחלופין על הדום. כמו כן, תקבלו מהם יחס חם בירידה לגובה שלהם. כאשר מצלמים מלמטה מקבלים זווית נכונה יותר עבור הצילום ואף הילדים ישתפו יותר פעולה.
 • עשיית בחירה של מצלמה – כולם היום בעלי מצלמה בטלפון, אבל אין מה להשוות על האיכות של בחירה במצלמה מקצועית של צלם מבית מגנטסטאר צילום אירועים ,פה משתמשים במצלמות DSLR משוכללות בצילום וידאו מושקע עם מצלמות וידאו 4K שמביאות את התמונות את סרט ה-וידאו לרמה כמעט דמיונית ואם גם תשקיעו קצת על עריכה וואו  , אז תשקיעו קצת בילדים והביאו את מיטב הציוד אשר נדרש.
 • נטרלו את רעשי הרקע – התאימו את הצבע של התחפושת לצבע של רקע הצילום. אנחנו גם יכולים להביא מסך ירוק או לבן ולהלביש אחר כך בעריכה אפקטים של פורים או מיקום מעניין ,נטרלו את רעשי הרקע הסביבתיים, על מנת שהתחפושת של הילד תבלוט. תבחרו ברקע של גוון עדין אשר ישתלב היטב עם התחפושת של הילד.
 • עשיית שימוש מושכל באפקט האור – תנסו לצלם בחצר, או מתחת לחלון. עליכם לראות כי האור יגיע מול או מעל לילד ושלא יהיה מאחוריו. אם הצילום מתבצע בשעות אחר הצהריים, עליכם לתפוס צל, מכיוון שכאשר קרני השמש חזקות זה לא כדאי עבור הצילום.
 • צילום מול אור יעניק בידכם תוצאה של נועם ורכות, לעומת צילום כאשר השמש תהיה מאחורי הילדים. זאת גם המקצועיות של הצלמים של MAGNETSTAR.
 • תימצאו כמה שיותר קרובים לילדים, באופן כזה הם ירגישו בתחושה של ביטחון. גם ככה יש בחג פורים הרבה אלמנטים אשר מפחידים את הילדים, הישארו במרחק של עד שניים וחצי מטרים מהם.
 • בחרו רקע אשר יטיב עם התחפושת של הילד – לדוגמא – רקע בגוון ירוק של צמחייה יתאים לתחפושת של שלגייה או נסיכה. אם הילד יתחפש לנגן רוק, תעשו רקע עם כתובות של גרפיטי.
 • יצרו העמדה מתאימה – תיצרו העמדה בה כל הילדים והתחפושות יוצרים קשר האחד עם השני, אם זה באמצעות החזקת ידיים ועם זה באמצעות חיבוק.
 • שימו לב להבעות הפנים של הילד – שיהיה לה קשר ישיר לתחפושת של הילד. הכוונה גם לאיך שהם עומדים – אם הילד התחפש לפירט, העמידו אותו בדרך אשר מתקשרת לתחפושת, כמו עמידת קרב עם הידיים כלפי פנים. תנסו לגרום לו להיכנס לדמות שבה הוא התחפש, זה גם יסב להם הנאה וגם התמונות תצאנה הרבה יותר מוצלחות.
 • תמונה במרחק – תנסו לצלם ארבע תמונות שונות, חלק מהם יכללו את כל הגוף של הילדים, חלק מהם יכללו פלג גוף עליון, וחלק מהם יכללו את אזור הפנים וידגישו את אופן האיפור שלהם או את המסכה אשר על פניהם. לסיום צילום מגנטסטאר יספק לכם צילום תמונות או צילום וידאו או שדרוג לצלם מגנטים במסיבת בית הספר או בגן הילדים או בכל אירוע אחר. יש לנו הרבה מבצעים למזמינים כיום לחג הפורים אז מהרו וסגרו את האירוע עכשיו . התקשרו עכשיו 079-572-3169 או שילחו ווצאפ לנייד 052-522-7510 תודה.
תמונה של צילום בגן ילדים
פולדר צילום בגן ילדים
דילוג לתוכן