לאחר שתיעדה קהילות אמונה ברחבי העולם במשך יותר מעשור, מוניקה בולג 'מבינה שדת דומה יותר ממה שאנחנו מבינים.

אין שום קשר בין הצילום לאלוהי, לא משנה מה הצלם מאמין, ואין שום קשר בצילום. רוב הצלמים יוצרים תיאורים אתאיסטים ולעיתים קדושים של "האלוהי", המעוררים ומשתמשים במדיום לאתגר מוסדות דתיים, אך לא כל הצלמים עושים זאת.

בעוד שהצילום שואף לחלץ דמויות מהפיגורטיבי באמצעות מאמצים אמנותיים

הדת אינה שואפת לתווך דמויות באמצעות צילום. בנוסף, נאמר בהצהרה הקצרה, צילום חתונות מובן כחגיגה וכבוד האיגוד המצולם. כצלמי חתונות, איננו צריכים לבחון האם החתונה שאנו מצלמים היא על כיבוד המשיח או לא. אין גם שאלה שתפקידו של צלם חתונות הוא לא רק של שר יושב, אלא גם של האורחים המוזמנים. צילום הוא צורת אמנות אקספרסיבית, והצילום, כמו כל צורות האמנות האקספרסיביות, הוא סוג של ביטוי אמנותי, ולא ביטוי של אמונות דתיות.

איש אינו מנסה לאסור צלמים בגלל אמונותיהם הדתיות, אלא משום שהם מבטאים אמונות אלה באמצעות צילומם.

האמיש, בגדול, נותר חשדן בצילום, אך סביר להניח שיחסם לצילום רך יותר היום מאשר לפני 10 שנים. בעוד שהכללים נגד צילום פוזות הם כלליים, היחס הכללי לצילום השתנה עם השנים.

סקר שנערך לאחרונה של רסמוסן הראה כי 85% מהאמריקאים תומכים בצלמים דתיים שאינם משתתפים בטקסי חתונה הומואים

ב- Elane Photography נ 'Willock (2013), בית המשפט העליון בניו מקסיקו הכריז כי חוק נגד אפליה האוסר על צלמי חתונות להפלות על רקע נטייה מינית אינו מפר את התיקון הראשון. אלן צילום כבר פרסמה הצהרות נגד נישואים חד מיניים באתר שלה, כך שהחוק מחייב רק שחברות הפועלות בתחום ישרת לקוחות ללא אפליה. בואו נניח גם כי בהעדר עובדות הפוכות, צילום אלן יצלם גם טקסים שלדעתם אינם מוסריים, כמו טקסים הסוגדים לשטן. הייתי אומר שהבחירות שאעשה כצלם חתונות תואמות בדרך כלל את האמונות הדתיות שלי לגבי אכילת בשר המוצעת לאליל.

אני מאמין שאני יכול להשתמש בכישרונות האמנותיים שלי רק למשימת חתונה שתואמת את האמונות הדתיות שלי

הרעיון שלי הוא לאוונגליזציה של העמים הילידים, להאיר אותם באמצעות תמונות וליצור אמפתיה, שהיא למעשה צילום עיתונות. אני רוצה לראות מה הם רוצים לראות ואני שמח לעשות זאת. לא משנה מה הנושא, הדתי או האתאיסט, הצילום, הדת או הכמיהה לגיור, CanOnly מוביל לפריחה מאושרת של אמנות נשגבת.

לסיום תדרשו צלמים  איכותיים, מנוסים ואדיבים כמו שלנו ב- MAGNETSTAR.

וכל זה במחירים שאסור לפספס, אז התקשרו עכשיו 052/5227510

או שילחו ווצאפ.