fbpx

צילום עלייה לתורה

צילום עליה לתורה בבית כנסת

מבצע מיוחד לזמן מוגבל צילום עליה לתורה בבית הכנסת כולל צילום תמונות סטילס ללא הגבלה פלוס צילום וידאו כולל עריכה אפשרות לבוק דיגיטלי אפשרות למבצע כולל צילום בוק .

מבצעים לצילום עליה לתורה בר מצווה באזור חולון בת ים ראשון לציון להזמנות מינימום 30 יום מראש מתאריך האירוע.

עליה לתורה – רגע שתזכרו לכל החיים

להגיע לגיל מצוות זאת חוויה של פעם בחיים. סוף סוף אחרי 13 שנים, הילד הופך לגבר. זהו יום מרגש במיוחד להורים, למשפחה, לחברים ובעיקר לכוכב של היום – בן הבר מצווה. הפעם הראשונה בה מניחים תפילין, להיות עטוף תחת אבא בציצית, לקרוא את הפרשה שבן הבר מצווה עבד עליה במשך חודשים – אלו רגעים שיש רק אחד כמותם בכל החיים.
אירוע כל כך משמעותי ומרגש צריך לנצור לכל החיים – האם יש איזשהי דרך יותר טובה לעשות את זה מאשר צילום וידאו ותמונות של כל היום המדהים הזה?

וכאן אנחנו, Magnetstar, נכנסים לתמונה.

מבצע מיוחד לזמן מוגבל – צלם עליה לתורה בבית הכנסת

הצלמים שלנו מומחים בתחום עם שנים של ניסיון. מקצועיות היא מעל הכל, הצלם מגיע לאירוע בזמן ודואג לצלם את כל הרגעים החשובים ביותר – מקבלת הפנים, החיבוקים והנשיקות, ברכות לעליה לתורה, ועד לרגע המעמד המרגש מול ספר התורה וקריאת הפרשה. 

בנוסף לכל התמונות המרגשות תקבלו סרט וידאו מושקע, שנערך על ידינו בעזרת התוכנות המתקדמות ביותר בתוספת אפקטים ומוזיקת רקע לבחירתכם. את הסרט תקבלו לאחר האירוע כשהוא כבר ערוך ומוכן וכל מה שאתם תצטרכו לעשות זה רק לראות אותו שוב ושוב, וליהנות מכל רגע.

הצלמים שלנו יישארו אתכם עד לרגע האחרון של הטקס, גם כשהאורחים כבר מתחילים להתקפל, אנחנו נהיה שם אתכם לוודא שכל שנייה חשובה צולמה.

צילום עליה לתורה במחיר אטרקטיבי לכל כיס

המחירים שלנו מהנמוכים בשוק ותמיד אנחנו באים לקראת הלקוח. אין אחד שלא יוצא מרוצה. התוצר הסופי שתקבלו מאתנו יהיה ברמה הגבוהה ביותר ובאיכות המקסימלית. 

אנחנו, magnetstar, נמצאים בתחום כבר עשרות שנים ומכירים היטב את עולם הבר מצוות. כשאתם בוחרים בנו אתם יכולים להיות בטוחים במאה אחוז שהצלם שיגיע לאירוע שלכם שווה כל שקל. 

מחיר צלם בר מצווה לעליה לתורה

כפי שידוע לכם עליה לתורה נעשית בשעות הבוקר המוקדמות בדרך כלל, אך יש יוצא מן הכלל לעיתים שעת העלייה לתורה היא בשעות הבוקר המאוחרות ואף נושקת לצהריים ופעמים רבות מבקשים כי הצלם ימשיך לצלם את הסעודה או ממשיכים לצלם בבית הורי החתן או באולם מסיבה עם אורחים ושעות העבודה של הצלם מתארכות לשעות הצהריים והוא עלול להחמיץ עבודות נוספות, לכן המחיר לצילום עליה לתורה משתנה מאוד אם זה בשעות הצילום בגלל שעת ההגעה ושעת העזיבה וכמובן המחיר משתנה במיקום האירוע שגם נלקח בחשבון כניסה לתל אביב בשעות הבוקר מצריכה מהצלם זמן הגעה רב וחיפוש חנייה במקום או בחניון דבר שלעצמו בא בחשבון.

צילום וידאו בר מצווה עלה לתורה 

צילום וידאו לבר מצווה או כפי שמבקשים לפעמים צלם וידאו לעליה לתורה הוא גם נושא בפני עצמו ,לעתים הלקוחות מבקשים כי מספיק להם רק קטע קצר שלא יעלה על 30 דקות מקסימום של טקס העלייה לתורה הקראה של חתן בר המצווה וזהו. ויש לקוחות שמבקשים לצלם ברוב הזמן את השירה בבית הכנסת הפיוטים קוללולו הוצאת ספר התורה הגבהה וכמובן אל כל האנשים כולל חתן בר המצווה קוראים בתורה ולסיום כמובן את הכיבוד והסעודה המפוארת שהם עורכים בבית הכנסת . אנו גם עושים את זה וגם עורכים את סרט הוידאו עם פתיח שם הילד מעברים מוזיקה וסיומת של הסרט . רצוי שתסבירו לצלם וידאו את בקשתם ולהימנע מחוסר תקשורת בצילום העלייה לתורה החשוב לכם כל כך .

הצלם המושלם שלכם נמצא במרחק שיחת טלפון אחת

אתם מוזמנים להתקשר ולברר לגבי מחיר צילום עליה לתורה ולקבוע אתנו מתי האירוע המרגש שלכם.
אנחנו עובדים באזור גוש דן מורחב כולל בירושלים וצילום עליה לתורה בכותל ויש לקבוע הזמנה  מראש.

צרו קשר עוד היום ב: 079/5126028

או שלחו הודעה בוואטסאפ ל: 052-522-7510

Magnetstar, כי עליה לתורה יש רק פעם בחיים

צלם עליה לתורה בחולון

צלם עליה לתורה בראשון לציון

צלם לעליה לתורה בבת ים

צלם עליה לתורה בנס ציונה

צלם לעליה לתורה ברחובות

צלם עליה לתורה בנס ציונה

צלם לעליה לתורה ביבנה

צלם עליה לתורה באשדוד

צלם עליה לתורה באשקלון

צלם לעליה לתורה במרכז

דילוג לתוכן